O autorze
Nie będzie już żadnych najnowszych trendów. Ja je już wszystkie dawno wymyśliłem. Poza tym pisałem, kreowałem, otwierałem, łamałem serca i dostawałem nagrody. Kocham samochody i jak nikt inny potrafię pokazać pozostałym kierowcom co o nich myślę jednym maleńkim grymasem ust. Posiadam rzadką umiejętność - umiem śmiać się z samego siebie. Łatwo też się wzruszam, ale o tym nie wszyscy wiedzą. Lubię rozmawiać z nieznajomymi i jestem życzliwy, dlatego niektórzy nie wierzą mi, że jestem z Polski. A wychowałem się w centrum Warszawy i wciąż uważam, że to lepiej niż na przykład na Podlasiu, bo idąc do szkoły mijałem Muzeum Narodowe, a nie krowę. Teraz mieszkam w zachodniej Afryce i staram się być przykładnym partnerem. Na srebrnych tacach układam w piramidy ferrero rocher.

Moda Polska

Dzisiaj po południu, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, na afrykańskim bazarze spotkałem czarnoskórego chłopaka w czerwonym tiszercie z białym napisem POLSKA oraz orłem w koronie.

- Cześć! Byłeś w Polsce? - pytam go oczywiście nie po polsku.
- E... - koleś nie ma pojęcia co ja od niego chcę.
- Masz koszulkę z napisem Polska!
Chłopak patrzy na orła i nadal nie rozumie.
- To z mojego kraju! Ja jestem z Polski! - staram się jednak nawiązać rozmowę.
Ale on tylko popatrzył chwilę i poszedł sobie w kolorową dal straganów.
Gdyby to był stadion, a nie bazar, z pewnością w mig zostałby Misterem Euro.
Zrobiłbym mu zdjęcie i teraz moglibyście czytać co założył na ślubie, ile wypił w klubie, czy ma włosy na kolanie, czy sam robi pranie, czy kupka była w kształcie C czy U, czy umie tańczyć w rytm Abby "Voulez Vous", czy chodzi dumnie czy może przemyka, a on wciąż by prowokował, tym razem bez stanika. I czy Pani Gessler mu odpowiada bardziej słona, czy zdecydowanie słodka. A tak zamiast tego tylko nudna notka.
Trwa ładowanie komentarzy...